Volg ons

Je kunt onze podcast op allerlei manieren volgen. Op deze pagina vertellen we daarover meer. 

Onze eigen app

We bieden 40 dagen hier en nu via onze eigen app! Daarvoor werken we enthousiast samen met Scipio. Onze app is super eenvoudig te installeren en erg gemakkelijk in gebruik. Zo kun je nog beter de inspiratie die jij tijdens de 40-dagentijd ontvangt, omzetten naar actie. Zodat je Jezus volgen in jouw leven ook steeds meer praktisch vorm kunt geven. 

Gebruikt je gemeente al een eigen kerkapp? Dan kun je ons daar ook eenvoudig toevoegen. Hoe? Dat lees je hier.

Wat kun je met onze app?

  • Dagelijks naar onze podcast luisteren. Je krijgt automatisch een notificatie dat de nieuwe podcast beschikbaar is.
  • Meelezen met het bijbelleesrooster (*) uit het kerkenpakket. Deze verschijnt dagelijks in de app.
  • Inspiratie delen met andere volgers. Zo stimuleren we elkaar op weg naar het feest van Pasen!
  • Een podcast met anderen delen via whatsapp en anderen eenvoudig uitnodigen om ook mee te doen met 40 dagen hier en nu.

Jullie eigen kerk-app

Maakt jouw kerk al gebruik van een kerkapp? Grote kans dat je de podcast ook daarin kunt volgen. Je hoeft dan niet apart onze app te installeren, maar volgt ons eenvoudig via de app van je eigen gemeente. 

Hier lees je hoe de podcast in jouw gemeenteapp wordt toegevoegd